Пн, 2025-01-27, 06:49
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 18 19 »


Прихильники українського президента Віктора Януковича відкрили шляхи для придушення антиурядових протестів, схваливши драконівські заходи стосовно тих, хто захоплює громадські будівлі і блокує дороги.
Останні Іноземна преса про Україну | Новини європейської України| Додано: 2014-01-17| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)


Хай яким би був підсумок акцій протесту в найближчому періоді, молоді українці й надалі домагатимуться змін у своїй країні. Вони не будуть задоволені, аж поки держінститути не стануть гарантією демократії, дотримання законності та прав людини.


Чиновники совмещают "тяжелое бремя слуг народа с невероятной роскошью на Западе", и непубличный интерес европейской финансовой спецслужбы к их состояниям позволит эффективно влиять на их политическое поведение
.





Украина - не "предмет спора" между Россией и Западом, а полноценный и самостоятельный игрок.



24 листопада, в Києві пройшла акція, яка зібрала небувалу кількість учасників: понад 100 тисяч осіб виступили проти рішення Кабінету міністрів про відмову від підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.



Путін прямо-таки в диявольській манері запропонував тристоронні переговори про долю України, ніби на дворі 1939 рік і території можна ділити подібно до того, як це колись зробили Гітлер і Сталін.



Європейським сподіванням зманити Україну з орбіти Москви за допомогою договору про вільну торгівлю та перспективу членства в ЄС було завдано удару, констатує західна преса.



Державні облігації України на номінальну суму 5 млрд доларів, що відповідає близько 20% українського зовнішнього боргу, придбав американський інвестиційний фонд Franklin Templeton.




Чому країнам Прибалтики вдалося потрапити у Європу, а Україна досі тупцює на місці?



Міністр закордонних справ Німеччини Ґідо Вестервелле обговорював з українським президентом останні деталі "політичного бартеру", що отримав назву "звільнення Тимошенко в обмін на євроінтеграцію".



Те, що в ході візиту до Києва глава МЗС Німеччини буде обговорювати з українською владою можливість виїзду до Берліна екс -прем'єра Юлії Тимошенко, було очевидно ще на етапі його підготовки.



У листопаді, як планується, буде підписано Угода про асоціацію між ЄС і Україною, але спершу Київ мусить виконати одну з висунутих умов: звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко.



Україні вдалося уникнути впливу Кремля після краху Радянського Союзу близько 20 років тому,  проте в останнє десятиліття вона розривалася між проросійським контингентом та європейською сферою.



Протягом тижня іноземні ЗМІ, згадуючи про Україну, писали в основному про погрози Глазьєва від імені Росії на конференції у Ялті та про перспективи підписання Угоди про асоціацію.

 

Кілька американських блогерів-консерваторів повторили думки, отримані від організації, що представляла інтереси українського уряду.