Пт, 2026-01-23, 21:02
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Січень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 117 118 »

 

 

НАЗК відзвітувало, що протягом 2020 року виявило ознаки кримінального порушення у 97 деклараціях.

Останні Кримінальні новини | Новини європейської України| Додано: 2020-11-27| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

НАБУ та САП підозрюють керівництво та низку суддів ОАСК у спробі захоплення державної влади, участі у злочинній організації та зловживанні впливом.


посол Фінляндії в Україні лайне

 

 

Напруження між Офісом президента і Конституційним судом паралізує боротьбу з корупцією в Україні, заважаючи євроінтеграції.


 

Це відбувалося за схемою, коли виборців підвозили до дільниці легковим автомобілем, після чого вони голосували та їм платили за це гроші.


 

 

Заказчиком литературы является бывший сотрудник правоохранительных органов соседнего с Украиной государства.


 

У Харкові представники партій ОПЗЖ та “Слуга народу” об’єднались і намагаються вплинути на результати виборів до міської ради.


 

 

Колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає справу стосовно себе політично мотивованою.


 

 

Законопроект про посилення конфіденційності викривачів корупції в першому читанні ухвалила Верховна Рада.


 

 

Антикорупційний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт спікера Дмитра Разумкова щодо відновлення електронного декларування.


 

Олександр Тупицький був обраний главою КСУ у вересні 2019 го року, а суддею КСУ у 2013-му, коли Портнов був заступником голови Адміністрації президента Януковича.


 

Під поданням до КСУ поставили свої підписи всі депутати фракції «Опозиційна платформа - За життя».


 

Вищий антикорупційний суд розглядає 17 справ за статтею щодо недостовірного декларування, яка нещодавно була визнана неконституційною і втрачає чинність.


 

 

Голова Конституційного суду Олександр Тупицький у 2018 році став власником земельної ділянки у селищі Кореїз Автономної республіки Крим.


 

Зеленский заявил в данном интервью, что в случае неудачи на должности президента для него не будет проблемой покинуть свою должность.