Пн, 2025-11-03, 01:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Листопад 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Весь Архів новин

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 117 118 »

 

 

«По «справі Шеремета» я переконалася, що можливо зробити все…»

Останні Кримінальні новини | Новини європейської України| Додано: 2020-08-30| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

З фігурантки справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікаря і волонтера Юлії Кузьменко, згідно з рішенням суду, зняли електронний браслет.


 

 

Підозрюваний більш як 5 років переховувався від органу досудового розслідування.


 

 

Поліція виявила поховання з невпізнаними тілами у Слов'янську. За попередньою інформацією, загиблі є жертвами бойових дій 2014 року.


 

 

Парень, используя талант и новые технологии, обоворовывал людей в течение месяца.


 

Верховний Суд пояснив, з якого моменту члена виборчої комісії можна притягнути до відповідальності.


 

Депутати з фракції "Європейська солідарність" вимагають провести службову перевірку неявки на судові засідання прокурорів у справі Юлії Кузьменко.


 

Лікарка Юлія Кузьменко написала відкритого листа генеральному прокурору Ірині Венедіктовій.


 

 

Боротьба з корупцією серед посадовців регулюється законом про незаконне збагачення.


 

Спецслужби затримали чоловіка, який у понеділок, 3 серпня, погрожував підірвати Бізнес-центр “Леонардо” у Києві.


катастрофа, лайнер, мау, перемовини, іран

 

"Ми розпочали переговори на базі двох міжнародних конвенцій, членами яких є як іранська сторона, так і Україна. Зокрема, йдеться про Чиказьку конвенцію та Монреальську".


 

 

Забороняється існування політичних партій, у програмних принципах або діях яких є загроза для територіальної цілісності або безпеки України".


 

 

Приватбанк, який був націоналізований в 2016 році, заявляє, що його колишні власники відмили у США майже $800 млн.


 

 

У моніторинговій місії також попросили суди забезпечити журналістам і представникам громадськості доступ до засідань.


 

Від часу підписання Мінських угод у вересні 2014 року російські окупанти не перестають порушувати ці угоди і захопили на Донбасі 1700 квадратних кілометрів.