Чт, 2025-12-04, 12:39
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Грудень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 203 204 205 206 207 ... 234 235 »



У итальянских налоговых служб неоднократно возникали претензии к обладательнице двух "Оскаров", которая считается одним из национальных символов Италии.
Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2013-10-24| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)




У Королівській каплиці палацу Сент-Джеймс у Лондоні (Велика Британія) відбулася церемонія хрещення наймолодшого принца.



Президент Республики Чехия Милош Земан предложил частично погасить государственный долг Украины за счет передачи чешскому посольству в Киеве здания по ардесу улица Ярославов Вал,1.



Глава чеської держави зазначив, що візовий режим спочатку призначався для того, щоб ускладнити в’їзд в країну злочинних елементів, однак на практиці він заважає лише законослухняним українцям.




У Росії немає причин забороняти Україні вступати до Євросоюзу, тим більше, що в майбутньому Російська Федерація сама може стати членом ЄС.




Президент Чехії Мілош Земан під час майбутнього робочого візиту до України має намір підтримати зближення Києва з Європейським Союзом.




Позов американського енергетичного підприємства Schuepbach проти заборони фрекінгу у Франції зазнав невдачі.




Когда в британской столице идет дождь, слуги Ее Величества ставят ведра, чтобы собирать в них воду, протекающую через дыры в крыше.




Грецькі парламентарі проголосували в середу, 16 жовтня, за позбавлення депутатської недоторканності шести депутатів від ультраправої партії "Золота зоря".



Європейський Союз розраховує, що саміт "Східного партнерства" в листопаді у Вільнюсі стане "самітом досягнень". Про це заявив комісар Європейської комісії Штефан Фюле.




Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес піддав критиці спроби деяких держав завадити підписанню договорів Європейського Союзу з країнами Східного партнерства.




Президент Литви Даля Грибаускайте заявила, що уряд повинен підготувати звернення до СОТ у зв'язку із забороною Росії на імпорт молочної продукції литовського виробництва.


Нова спецслужба, впевнені в уряді, допоможе "підвищити ефективність протидії національним злочинним угрупованням, які функціонують на території королівства". Серед першочергових цілей структури - італійська і російська мафії.



Проблеми литовських підприємців при ввезенні товарів до Росії можуть бути пов'язані з головуванням Литви в Раді Євросоюзу, а також із самітом Східного партнерства ЄС у Вільнюсі.




Європа ще надто залежить від "Газпрому", щоб йти на серйозний конфлікт, зазначають експерти.