Середа, 24.07.2019, 09:26
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2017 » Березень » 12

 

 

Глава МЗС Британії Борис Джонсон вважає, що за спробою замаху на лідера Чорногорії стоїть Росія, яка здатна на різні "брудні трюки".

Останні Новини світу | Новини європейської України| Додано: 12.03.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Національна система охорони здоров'я Великобританії (NHS) роками відчуває хронічний дефіцит у сфері догляду за пацієнтами.


 

Нідерландський уряд, так само як і уряди Німеччини та Франції побоюється спроб Росії вплинути на результат прийдешніх виборів до парламенту.


 

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) потрапили під обстріл на підконтрольній сепаратистам території Донбасу.


 

В ходе совместной спецоперации задержаны участники опасной банды из числа подготовленных спортсменов, занимавшиеся не только наркобизнесом.


 

У суботу в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції.