Ср, 2024-05-22, 22:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

 

Очищення місцевості в Балаклії (Харківська область) від вибухівки планують завершити до неділі 26 березня 2017 року.

Останні Кримінальні новини | Новини європейської України| Додано: 2017-03-24| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Минулого 2016 року країни Шенгену встановили новий рекорд з видачі мультивіз для українців.Старейшему юмористу Украины исполнилось 80 весен. Мы пообщались с ним и узнали, что последние новости Украины у него вызывают только плохие эмоции.


 

 

На відеозаписі з камери спостереження знято момент убивства колишнього депутата Держдуми.


 

 

На військових складах біля Балаклеї на Харківщині, де вибухають снаряди через диверсію, зменшилася детонація.


 

Керівництво польського Сейму відкинуло рішення про проведення виїзного засідання парламентської комісії національних та етнічних меншин у Перемишлі та на Підкарпатті.


 

"Він був вбитий агентом російських спецслужб, впровадженим в українські силові структури, проходив в них службу, а потім отримав наказ на ліквідацію ворога Росії.


 

На сайте art-gsm.ru компания ArtGsm предлагает запчасти и аксессуары для мобильных устройств. Производитель — Acer, Alcatel, Apple, Asus,Explay.


 

Задача любой рекламной плоскости или конструкции состоит в привлечении внимания потенциального потребителя. Массивные крышные установки справляются с возложенной на них миссией.


 

 

Кремль використовує військові дії в Україні і Сирії, зокрема, і для випробування нових видів зброї та методів війни.