Ср, 2024-05-22, 22:30
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

Не виключено, що перевізники проведуть певну реструктуризацію, яка матиме економічні наслідки для Британії, включаючи втрату робочих місць.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 2017-03-22| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Кабінет міністрів має прискорити розгляд постанови, якою буде забезпечено державну охорону судів, заявив президент України Петро Порошенко під час засідання Ради з питань судової реформи.


 

Федеральний суд міста Лейпциг ухвалив рішення про депортацію двох чоловіків, яких поліція звинувачує у плануванні нападу в місті Геттінген.


 

Верховна рада ухвалила проект постанови №6111 про "Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо безпекових гарантій".


 

У Міністерстві закордонних справ України з подивом сприйняли публічні заклики віце-прем'єр-міністра Угорщини Жолта Шем'єна до створення автономій угорської меншини в сусідніх країнах.


 

У зв'язку з проведенням фестивалю "Французька весна" 1 квітня рух усіх видів транспорту деякими вулицями в центральній частині Києва буде тимчасово заборонений.


 

У Київській, Черкаській та Чернігівській областях сьогодні хмарно з проясненнями, повітря прогріється до +14°...+17°.