Чт, 2024-05-30, 06:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

 

Уряди трьох країн – Великої Британії, Канади та України – розпочали спільний проект щодо створення інституції з підтримки та сприяння експорту на основі Офісу з просування експорту.

Останні Економічні новини | Новини європейської України| Додано: 2017-12-18| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

При покупке мебели все эксперты рекомендуют обращать внимание на материалы, которые использовались при производстве приглянувшегося изделия.


 

 

Підрядники, які приступили до будівництва паркану вздовж кордону з Калінінградською областю в червні, взяли на себе зобов'язання закінчити роботи до середи.


 

Чаще всего при покупке мебели мы сталкиваемся с выбором между классическим и новомодным воплощением нашей цели. В чём между ними визуальная разница, мы выясним чуть позже.


 

Нідерландський ультраправий політик Герт Вілдерс закликав запровадити у ЄС заборону на в’їзд для мігрантів за прикладом Дональда Трампа у США.


 

 

51% громадян Великої Британії тепер підтримують членство в Європейському Союзі, тоді як 41% хочуть залишити європейську спільноту.


 

 

Сенат Польщі з поправками прийняв закон про обмеження торгівлі по неділях.


 

 

Президент Франції також повідомив, що у лютому бойовики "ІДІЛ" будуть повністю розгромлені на території Сирії.