Вт, 2024-06-25, 05:21
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 2243 2244 2245 2246 2247 ... 2334 2335 »


Об'єктом дослідження науковців стала карликова галактика NGC 4449, розташована на відстані 12,5 мільйона світлових років від Землі в сузір'ї Гончі Пси.
Останні Новини світу науки і технологій | Новини європейської України| Додано: 2011-12-30| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)В жовтні французький уряд запровадив заборону на використання кетчупу в студентських та шкільних їдальнях. Йдеться про пропаганду здорового харчування і традиційної французької кухні.Видання The Fablife обрало 10 найкращих гарячих бікіні знаменитостей, в яких зірки хизувались своїми доглянутими формами упродовж 2011 року.


 

У КНДР вважають, що влада Південної Кореї заборонила багатьом своїм громадянам приїхати на похорони Кім Чен Іра.Чорний Водяний Дракон. Лякатися зубастого не варто - на Сході його дуже поважають і вважають щасливчиками тих, хто народився в цей рік. Щоб Дракон приніс удачу, готуємося правильно зустрічати його.Державна пенітенціарна служба вивезла екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко з Лук'янівського СІЗО.У західній частині столиці Венесуели в минулий четвер в пасажирський автобус врізався бензовоз. В результаті зіткнення виникла пожежа, у вогні живцем згоріли 12 пасажирів автобуса і водії обох машин.В наше время очень удобно, что есть такая возможность, как воспользоваться Интернетом с любой точки мира.Каждый презентабельный и деловой мужчина, который либо занимает высокую должность, либо является бизнесменом, или же работник, который делает карьеру, должен выглядеть соответственно.Уже вскоре наступит Новый год, однако погода на дворе рекордно высокая. Из-за такого теплого начала зимы каждая семья, установившая у себя дома газовые котлы, имеет возможность сэкономить деньги на обогреве дома.Ни одна туристическая поездка не обходится без просьб родных и близких, знакомых, друзей, коллег по работе о сувенирах. Любая поездка, таким образом, остается в памяти не только туристов, но и всех родных и друзей отдыхающих.


Массовые бракосочетания становятся все более популярными в Перу, отчасти потому, что они гораздо дешевле индивидуальных церемоний. Участие в церемонии обошлось каждой паре в 10 долларов вместо обычных для Лимы 142 долларов.Церковь, целиком возведенная изо льда и снега, открылась в лыжном курорте Миттерфирмиансройт (Mitterfirmiansreut) в Баварии.Haбip мікросхем i810 було розроблено на основі i440BX AGPset. Він був оптимізований для процесорів Celeron, але використовувався й з потужнішими процесорами, зокрема Pentium ІІ.


Численность населения с доходами ниже величины прожиточного минимума в целом по России за I полугодие 2011 года составила 21,1 млн человек, в то время как в I полугодии 2010 года число таких граждан составляло 19,1 млн. Таким образом, за год в России стало на 2 млн бедняков больше.