Ср, 2024-04-24, 16:13

13:18
Ледь не дотягли до п'єдесталу українські біатлоністи

У гонці з масовим стартом серед чоловіків український біатлоніст Дмитро Підручний показав четвертий результат, продемонструвавши феєричну швидкість на останньому колі. Про це повідомляє Спорт bigmir)net.

Переможцем чоловічих перегонів у німецькому Рупольдінгу попри один промах став лідер загального заліку Мартен Фуркад. Другим до фінішу дістався чех Ондрей Моравець. Він став єдиним біатлоністом у змаганнях, який не припустився жодного промаху.

"Бронзу" завоював норвежець Тарьє Бо, "настрілявши" аж три промахи.

1. Мартен Фуркад (Франція) - 34.07.2 (1);

2. Ондрей Моравець (Чехія) - +13.7 (0);

3. Тарьє Бо (Норвегія) - +29.7 (3);

4. Дмитро Підручний (Україна) - 31.4 (2).

У жіночому мас-старті українка Олена Підгрушна теж мала шанси на п`єдестал, але посіла п'яте місце.

Перемогу здобула німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр.

Непоганий результат і в українки Юлії Джими - вона фінішувала 11-ю. Ольга Абрамова - 26-та.

Варто відзначити успішну стрільбу наших біатлоністок. Підгрушна жодного разу не промахнулася, Джима припустилася однієї осічки, а ось на рахунку Абрамової аж чотири промахи.