Неділя, 05.04.2020, 23:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

 

Правоохоронці вкотре закликають водіїв по можливості утримуватися від управління власним автотранспортом до нормалізації погодних умов.

Останні Столичні новини - новини Києва | Новини європейської України| Додано: 09.01.2016| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Помічник держсекретаря США, який очолює Бюро з питань контролю над озброєннями, перевірки і дотримання угод Френк А. Роуз відвідає з триденним візитом Україну під час свого європейського турне, яке починає в суботу, 9 січня.


 

 

Керівники міністерств закордонних справ країн ЄС розглянуть питання щодо безвізового режиму для України в березні або червні, залежно від швидкості впровадження необхідних для цього реформ.


 

 

"Сотні грецьких пенсіонерів та робітників пройшли центром Афін у п'ятницю, протестуючи проти планів уряду провести капітальну пенсійну реформу", - йдеться у повідомленні.


 

 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що оплата за теплопостачання має бути перерахована в тих будинках, де послуга не була надана на належному рівні.
 


 

 

Помер відомий львівський журналіст–криміналіст Омар Узарашвілі. Про це повідомили колеги журналіста. Омар Узарашвілі працював журналістом – криміналістом у львівській газеті "Високий замок".


 

 

"Тенденція така: у тих випадках, коли священик поводиться, скажімо, по-антиукраїнськи в приході, в таких випадках такі переходи не бувають рідкісними".


 

 

Українка Катерина Монзуль була визнана Міжнародною федерацією футбольної історії і статистики (IFFHS) кращою в світі жінкою-арбітром 2015 року.


 

 

Відзначається, що фестиваль дозволить кожному, хто прийшов, - дитині і дорослому розкрити свої творчі здібності, зробити подарунок для себе і близьких.


 

 

Ситуація в зоні проведення АТО залишається без змін. Впродовж доби зафіксовано 29 епізодів порушення проросійськими незаконними збройними формуваннями режиму "повної тиші".