Сб, 2024-04-20, 00:33

13:37
На етапі Кубка світу з кульової стрільби українець завоював срібну медаль
У ніч на суботу, 11 травня, в Форт-Беннінг (США) розіграний черговий комплект нагород у рамках другого етапу Кубка світу з кульової стрільби, де срібло завоював українець Роман Бондарук, повідомляє офіційний сайт змагань.

Бондарук вийшов у фінал у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета і показав там другий результат, набравши 29 балів. Переміг у цій дисципліні німець Крістіан Райтц (30 очок), третім призером став китаєць Лі Юехон (23).

Раніше срібло у Форт-Беннінг взяв ще один наш спортсмен Олег Омельчук, який завоював медаль у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 м.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1078 | Додав: adminA | Теги: кульової стрільби, срібна медаль, Кубок світу, українець | Рейтинг: 0.0/0