Пт, 2026-07-03, 02:48
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Липень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 192 193 »

 

 

Європейський парламент ухвалив більшістю голосів резолюцію з приводу 90-х роковин Голодомору в Україні.

Останні Новини про співпрацю України з ЄС | Новини європейської України| Додано: 2022-12-15| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Масштаби руйнувань потребуватимуть потужної підтримки, що виходить за рамки гуманітарної допомоги.


 

 

Допомога ЄС буде спрямована на відновлення інфраструктури України та початок повоєнного відновлення.


 

 

"Ми виконуватимемо свою роботу – чи то на гуманітарному фронті, чи то на фронті прав людини."


 

 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оголосив про створення із Молдовою двосторонньої робочої групи.


 

 

Відтак, Польща переходить до етапу подальшого розміщення німецьких ракет на своїй території.


 

 

ЄС профінансував та доставив ЗСУ обладнання для кіберлабораторії, а також програмне та апаратне забезпечення.


 

 

Про це йдеться у заяві президентів США та Франції, оприлюдненій за підсумками зустрічі двох лідерів.


німеччина потяг

 

 

Поїзд сполученням Перемишль (Польща) – Ганновер Messe/Laatzen (Німеччина) курсуватиме протягом грудня.


 

 

Про це канцлер ФРН Олаф Шольц заявив 30 листопада на Берлінській безпековій конференції.


 

 

Відповідно до нової програми, США будуть навчати більшу кількість українських військових складнішій тактиці бою.


 

 

Низка інших держав-членів НАТО також вважають, що Україна взагалі не повинна мати обмежень щодо того, як вона використовує зброю у війні з росією.


 

 

Підготовка українських військових відбувається у межах збільшення канадської військової допомоги Україні.


 

 

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн повідомила, що ЄК також готує термінову доставку обладнання.


 

 

Уряд Бельгії 25 листопада схвалив новий пакет військової допомоги Україні, до якого включено 10 підводних безпілотників та іншу техніку.