Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе висловила занепокоєння.
Онлайн-петиція на сайті німецького Бундестагу, яка пропонує депутатам визнати геноцидом Голодомор 1932-1933 років, набрала мінімально необхідну кількість.
"Якщо ж Москва вирішить ігнорувати це рішення, то ми будемо просувати ідею запровадження нових - гамбурзьких - санкцій щодо Росії".
"Демократичний розвиток України контрастує з сусідньою Росією і демонструє, що кампанія Москви з дестабілізації України провалюється".
"ООН не должны толерировать присутствие РФ в Совете Безопасности, пока те не вернутся к системе международного права.
Бюджетні проекти на наступний рік, які зараз розглядаються Конгресом США, передбачають збільшення підтримки України в оборонній сфері.
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс виступив проти повернення Росії в ПАРЄ, оскільки вона продовжує агресію проти України.
"Глава держави подякував польській стороні за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.
Вашингтон сподівається на те, що Москва зможе домовитися з новою владою в Україні і звільнить українських моряків.
Ратифікація цих змін і доповнень відкриє для України можливість глибшої правової та інфраструктурної інтеграції в галузі енергетики.
Євросоюз отримав від представників команди Володимира Зеленського сигнал про необхідність змін у торгівельну частину Угоди про асоціацію.
Уряд Чехії вважає, що ЄС має надати "стратегічну перспективу" трьом державам Східного партнерства, включно з Україною.
Євросоюз і шість країн-партнерів - Україна, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Білорусь і Молдова - відзначають 10-річчя Східного партнерства.
Перебування іноземних кораблів в українських портах є фактором стримування військово-морської присутності Росії у Чорному морі.
Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд запевнила Павла Клімкіна у продовженні канадської підтримки України.