Ср, 2025-11-05, 11:17
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Листопад 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Весь Архів новин

« 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 66 67 »

 

Столичні правоохоронні органи володіють інформацією, що деякі політичні сили в Києві в день голосування на місцевих виборах готують провокації, щоб зірвати виборчий процес на окремих виборчих дільницях.

Останні Столичні новини - новини Києва | Новини європейської України| Додано: 2015-10-24| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

24 жовтня по 1 листопада в Києві пройде 45-й міжнародний кінофестиваль "Молодість". Кожного року в програмі фестивалю більше 250-ти стрічок. ТОП-7 фільмів "Молодості", які висунуті на "Оскар".


 

Реклама один из самым доступных способов привлечение новых клиентов. Конечно, любая качественная реклама эффективна, но для большой аудитории чаще всего используют рекламные щита и баннеры.


 

 

Сухое лето стало в нынешнем году причиной невысокого урожая овощей. Из-за этого цены на них сложились существенно выше прошлогодних.


 

В Киеве начал работу восстановленный после пожара кинотеатр "Жовтень". В кинотеатре восстановлено два больших кинозала на 414 и на 198 мест, и четыре видеозала на 22, 33, 45 и 49 мест.


 

Під будівлею адміністрації президента у Києві близько 50 осіб проводять мітинг з вимогою надати українське громадянство іноземцям, які беруть участь у АТО у складі українських добровольчих батальйонів.


 

 

У Музеї історії міста Києва за підтримки асоціації "Україна - Франція" з 14 по 30 жовтня 2015 року проходитиме виставка "Військово-польовий Арт".


трамвай с Wi-Fi и кондиционером


Киевский городской глава Виталий Кличко на "Параде трамваев" презентовал новый польский трамвай производства компании Pesa (одного из крупнейших в Европе производителей путевого транспорта), который прибыл в Киев.


 

Київська міська рада затвердила положення про електронні звернення та петиції. Про це 8 жовтня повідомила прес-служба міськради. "Проект рішення був запропонований для розгляду депутатам як невідкладний. Більшість депутатів його підтримали".


 

У Києві з 6 листопада запроваджується тимчасовий мораторій на виплату зовнішніх боргів міста. За відповідне рішення, підготовлене Бюджетною комісією Київради, проголосували 90 із 103 зареєстрованих у сесійній залі депутатів Київради.


 

У рамках Київської бієнале-2015 "Київська школа" був реалізований ще один масштабний проект − видання книги про культурні, архітектурні пам'ятки столиці, міські об'єкти, які задіяні в проведенні форуму сучасного мистецтва.


 

 

26 вересня о 13.00 на Софійській площі буде продемонстрований перший у країні digital-пам'ятник. Це стане можливим завдяки роботі команди інженерів Impression.


 

 

В Киеве на данный момент находится много мест, которые являют собой огромную опасность для здоровья людей и наносят вред окружающей среде.


 

Оновлений кінотеатр "Жовтень", що постраждав унаслідок пожежі минулого року, відкриється після реконструкції 18 жовтня, заявив міський голова Києва Віталій Кличко.


 

Андріївський узвіз на початку жовтня стане пішохідною вулицею. Як повідомили у прес-службі КМДА, про це повідомив директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення, радник міського голови.