Чт, 2024-03-28, 18:42

20:00
Українські шаблістки перемогли збірну РФ

Українська збірна перемогла в етапі Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок, який у неділю, 31 січня, завершився в Афінах (Греція).

На шляху до подіуму Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук та Олена Вороніна по черзі обіграли команди Німеччини (45:29), Польщі (45:39) та Франції (45:44), а в драматичному фіналі перемогли команду Росії (45:44), повідомляє "Укрінформ".

Третє місце посіли француженки, що здолали у поєдинку за "бронзу" збірну США (45:44).

Індивідуальний турнір шаблісток виграла американка Маріель Загуніс, яка у вирішальному протистоянні взяла верх над лідером команди Росії Софією Великою (15:11).

Бронзовими призерами стали представниця США Ібтіхай Мохаммад і росіянка Катерина Дьяченко, яким у чвертьфіналі несподівано поступилися українки Ольга Харлан (12:15) і Галина Пундик (12:15).

Нагадаємо, 1 листопада у французькому місті Орлеан збірна України також здобула перемогу над збірною Росії і піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани командного етапу Кубка світу.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 796 | Додав: adminA | Теги: збірна РФ, перемога, українські шаблістки | Рейтинг: 0.0/0