Субота, 17.04.2021, 06:14
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

12:58
В Україні названо найпопулярніші суми хабарів
Інші останні Економічні новини України
У минулому році в Україні найпопулярнішими сумами хабарів виявилися платежі від 10 до 30 тис грн, повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України. Стало відомо, що за період з 1 січня по 19 листопада 2012 правоохоронні органи зафіксували 1 тис 927 кримінальних справ за фактом хабарництва, передає "Тиждень.ua".

Зазначається, що найчастіше суми корупційних дій складали від 10 до 30 тис грн. За рік було зафіксовано 380 подібних випадків.

Удвічі рідше - 156 разів - у справах фігурувала сума від 30 до 100 тисяч гривень. Крім того, 109 фактів хабарництва перевалили за суму в 100 тисяч гривень.

У МВС зазначають, що найчастіше суми понад 100 тис грн вимагали у Чернівецькій області (25 випадків), а Київ опинився на другій сходинці із 18 подібними справами.

Найпопулярніші хабарі (сума від 30 до 100 тис грн) - в Києві (19 випадків) і в Криму (16). Від 10 до 30 тис найчастіше вимагали у Києві (36), Луганській (32) та Дніпропетровській областях (29).

Найбільшим хабарем, виявленим правоохоронцями в Україні, виявилася сума в 11 млн дол. Найчастіше хабарників знаходять у галузях освіти, земельних відносин та охорони здоров'я.

Раніше повідомлялося, що Україна опинилася на третьому місці в Європі за рівнем корупції в бізнесі, стверджується в дослідженні консалтингової компанії Ernst & Young.

Зазначимо, що Україна вже посідала останні місця у світових рейтингах, що їх традиційно складають наприкінці року. Зокрема, у рейтингах щодо рівня корумпованості країни. Україна опинилася на 144-му місці зі 174. Компанія Transparency International, яка складала рейтинг, назвала результат, подібний до українського, "ганьбою для нації". Результат попереднього року був кращий, тоді Україна отримала 27,5 бала. Це свідчить, що рівень корупції в Україні за останній рік зріс.

Станом на грудень 2012 року до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, внесено 5700 рішень судів першої інстанції щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Додамо також, що від корупції країни ЄС щороку втрачають 323 млрд євро. Про це йдеться у доповіді берлінської Школи управління Герті (Hertie Foundation) та Фонду Бертельсманна. Згідно з даними доповіді, справжній розмір збитків, яких завдає корупція країнам ЄС, значно перевищує цифру у 100 млрд євро, що називалася раніше.


Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Економічні новини України | Переглядів: 788 | Додав: adminA | Теги: найпопулярніші суми хабарів в Украї | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]