Субота, 11.07.2020, 08:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

 

Німецька залізниця (Deutsche Bahn) призупинила міжнародні перевезення по всій країні через ураган "Фрідеріке".

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 18.01.2018| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Ведь существует также испанский, украинский, польский, американский, итальянский ламинат. На первый взгляд, ответ очевиден – это качество.


 

Звільнені українські заручники  18 січня зустрілися з послами та представниками посольств країн Європейського Союзу та G7.


 

История гигиены такая же древняя, как история всего человечества. Не последнее место в ней отводится уходу за полостью рта. Кстати, зубная щетка – самое старое приспособление.


 

 

Македонія буде запрошена приєднатися до НАТО, щойно вона вирішить суперечку з Грецією щодо своєї назви.


 

Сегодня много людей ищет высокооплачиваемую работу за рубежом. Украинцы очень часто выезжают в Польшу. В Польше для украинцев благоприятные условия.


 

 

Швеція надішле листівки до 4,7 мільйона домашніх господарств із інструкціями щодо поведінки у разі настання війни.  


 

 

Газовое оборудование характеризуется надежностью и доступностью, но и оно иногда может давать сбои в работе.


 

Двоє людей загинули в Нідерландах в результаті штормового вітру та сильних опадів, які паралізували рух транспорту на території країни і призвели до скасування авіарейсів.


 

При плануванні ремонту, важливо пам'ятати, що гарний зовнішній вигляд приміщення, - це не єдине, до чого потрібно прагнути


 

 

Известно, что история имеет обыкновение повторяться, разворачиваясь по восходящей спирали.


 

Всё разнообразие мультикоптеров – радиоуправляемых летательных аппаратов с различным количеством несущих винтов, из которых наибольшее распространение получили квадрокоптеры,


 

 

Уряд Іспанії налаштований рішуче у тому, щоб завадити екс-главі уряду Каталонії Карлесу Пучдемону знову його очолити.


 

 

Німеччина й Австрія виступають за скорочення нелегальної міграції до країн Європейського Союзу та зміцнення зовнішніх кордонів спільноти.


 

Про це заявив новий глава Міноборони Польщі Маріуш Блащак на зустрічі з помічником президента США з національної безпеки Гербертом Макмастером у Вашингтоні.


 

У багатьох частинах Німеччини школи залишаються закритими, оскільки країна готується до снігової бурі, що може прийти із заходу та принести сильний сніг, дощ і поривчастий вітер.


 

 

С украинских нотариусов сняли ответственность за несоблюдение безналичной формы расчета при сделках купли-продажи имущества.


 

 

Британські парламентарії проголосували за законопроект уряду про Brexit, підтримавши таким чином прем'єр-міністра Терезу Мей.