Субота, 30.05.2020, 03:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

« 1 2 ... 201 202 203 204 205 ... 210 211 »


Все маленькие дети на Земле не просто любят играть в различные игры с помощью разных детских игрушек, а просто таки в обязательном порядке нуждаются в том, чтобы иметь как можно больше игрушек.
Останні Економічні новини України | Новини європейської України| Додано: 02.04.2012| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)"Газпром" удвічі скоротив добовий транзит газу через територію України, обіцяючи перекинути його на нещодавно побудований газопровід Nord Stream і Бєларусь. Російська монополія таким чином намагається переконати Україну продати їй контроль над газопроводами.
Віце-прем'єр-міністр - міністр соціального розвитку України Сергій Тігіпко вважає за необхідне надати державі більше можливостей контролювати діяльність соцфондів і нести більшу відповідальність за це.
Офіційно багаті люди заробітну плату в основному не отримують, а отже і не платять з неї податок і не роблять відрахування до фондів соцстрахування, а їх основні доходи від цінних паперів і депозитів - не оподатковуються.
Всі необхідні контракти щодо створення ядерної установки ще не укладені, хоча Меморандум з питань ядерної безпеки між урядом України та урядом США зобов'язував зробити це до березня 2012 року.Поки ми не створили кращих умов, не повинні викручувати руки нашому бізнесу. Багато інвесторів не хочуть укладати угоди в юрисдикції України - вони хочуть, щоб це було англійське право. На першому місці традиційно розмістився власник групи СКМ, нардеп-"регіонал" Ринат Ахметов, який обійшов своїх найближчих конкурентів у рейтингу "Фокусу" більш ніж учетверо. За минулий рік статки Ахметова збільшилася на 3 мільярди доларів і сягнули майже 18,7 млрд.
"Газпром" підтвердив намір вилучити Україну - нинішнього головного транзитера російського газу на експорт - з системи доставки російського газу на цільові ринки.Доки у Російській Федерації правоохоронні органи займаються пошуками "батька" піраміди МММ Сергія Мавроді, його нове дитя МММ 2011 в Україні почувається досить таки комфортно.
Подорожчання золота на світовому ринку призвело до того, що попит на нього з боку інвесторів подвоївся - торік українці купили 11,6 тонн благородного металу, тоді як попит на срібло, навпаки, скоротився.Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" допустила до другого етапу тендерних торгів з оцінювання української газотранспортної системи (ГТС) три компанії.Кожен підприємець шукає завжди альтернативні шляхи розвитку свого бізнесу і отримання додаткового прибутку.

Енергоблок № 4 Запорізької атомної електростанції (АЕС) 25 березня 2012 року о 00 годин 01 хвилині відключений від мережі і переведений у стан планового капітального ремонту.За позовом Генеральної прокуратури України Господарським судом міста Києва 22 березня 2012 р. прийнято рішення про розірвання договорів купівлі-продажу пакета акцій ВАТ "Запорізький алюмінієвий комбінат" у кількості 423,5 млн простих іменних акцій.Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський вважає, що Україна в разі звернення в Міжнародний арбітражний суд з приводу несправедливості газових контрактів з Росією може програти справу.