Сб, 2026-03-07, 05:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Березень 2026  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 221 222 223 224 225 ... 247 248 »


Навіть в умовах виборчого періоду доцільно звернути увагу на високий рівень навантаження соціальних виплат на економіку країни, вважає екс-міністр економіки України Богдан Данилишин.
Останні Економічні новини | Новини європейської України| Додано: 2012-09-29| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)



Під час
переговорів на рівні прем'єр-міністрів України та Російської Федерації 28 вересня не було врегульовано питання про скасування стягнення утилізаційного збору на автомобілі по взаємній торгівлі.



Доходы можно разделить на два вида: пассивный и активный. Если вы ходите на работу, или занимаетесь бизнесом, то ваши доходы от этой деятельности являются активными, то есть вы добываете их сами, своим трудом


Как правило, люди либо обходят вопросы о деньгах стороной, либо только и говорят об их недостатке. Как показывает практика финансовых консультантов, чтобы неприятные сюрпризы не заставали врасплох, а также не приходилось брать кредиты и лезть в долговые ямы, свои дела нужно весьма тщательно планировать.




Спільний план Світового банку і Мінсоцполітики передбачає надання населенню пільгових кредитів на заходи для енергозбереження.



Працівники Державтоінспекції мають право затримувати і доставляти на штрафмайданчик автомобілі боржників, що мають заборгованість за кредитами, компослугами тощо.



Лікеро-горілчана продукція може подорожчати. Міністерство фінансів запропонувало підвищити мінімальні ціни на алкогольну продукцію.



Будівництво 4-ї гілки столичного метро на Троєщину може призвести до зростання цін на проїзд, розповів голова комісії Київради з транспорту Дмитро Олійник



Зараз зв'язок політики і великого бізнесу набув особливо загрозливих форм, що "загрожує не тільки економічній безпеці України, а й стає серйозною небезпекою для криміналізації Європи.



Україна ризикнула піти на торговельний конфлікт з країнами-членами Світової організації торгівлі (СОТ) і подала заявку на перегляд митних зборів за 350 товарними позиціями.



В наш час одним із найцінніших ресурсів будь-якого приватного підприємця чи компанії є її репутація і добре ім’я. Саме тому багато сучасних бізнесменів прагнуть захистити його.




Президент Польської Республіки Броніслав Коморовський носить годинник у 130 разів дешевший за годинник президента Віктора Януковича.



Українці бідніші за росіян та литовців. Такі дані містяться у "Звіті про світове багатство 2012 року" німецької страхової компанія Allianz, яка оцінила країни за рівнем доходів їхніх громадян.





Угода про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності Незалежних Держав для України, Росії та Бєларусі набула чинності.




Парламент схвалив у першому читанні проект закону щодо права власності на землю. За відповідне рішення проголосували 233 депутати.