Чт, 2025-10-16, 11:24
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Жовтень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Весь Архів новин

« 1 2 ... 223 224 225 226 227 ... 246 247 »

Теффт, наголошується в повідомленні, від імені уряду США подякував Порошенку за розробку і подальше впровадження в Україні зазначеної стратегії, яка стане "серйозним кроком вперед у реформуванні національної системи державних закупівель в Україні".
Останні Економічні новини | Новини європейської України| Додано: 2012-09-02| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)




Житло стає дорожче з кожним роком, і дуже часто єдиною можливістю для сім'ї придбати власну квартиру стає іпотека.

Україна щороку сплачує членські внески за участь Верховної Ради у Міжпарламентській асамблеї держав-учасниць СНД (МПА СНД), щорічно виділяючи на ці цілі мільйони гривень. Однак де-юре Україна не є членом МПА СНД.




На ринку платіжних карток назріває новий скандал через розбіжності в умовах розрахунків між банками та Міжнародними платіжними системами.


Згідно зі звітом Держказначейства, станом на 1 липня 2012 року на бюджетну програму навчання та стажування талановитої молоді за кордоном із затверджених Верховною Радою 50 млн 770 тис грн надійшло лише трохи більше 3 млн.




Україна посіла 133-тє місце з 148 в рейтингу стану доріг, складеному американськими соціологами з Інституту Геллапа




Дефіцит держбюджету за підсумками січня-липня 2012 року становитиме 16,94 мільярда гривень, збільшившись за липень на 10,23 мільярда.




З 1 вересня сплата утилізаційного збору за транспортні засоби при постачанні з України до Росії здійснюватиметься в повному обсязі.




У зв'язку зі зміною річища прикордонної річки Західний Буг у Волинській області, Україна може втратити 98 га землі на користь Польщі.



У поточному місяці середня реальна вартість довгострокових кредитів на старі іномарки виросла відразу майже на 2%.



Автомобільне пальне дорожчає незалежно від країн та континентів. Як повідомляє. До прикладу, в Італії вартість 95-го бензину на заправках перетнула психологічну позначку в 2 євро за літр.




Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні в липні 2012 року збільшилася на 2,5% і на 1 серпня сягнула 986,04 млн грн, або 2,9% місячного фонду оплати праці.



За останні два тижні ціни на овочі та фрукти зросли на 26,6%. Отже, вартість плодоовочевого кошика піднялася вже до рівня другої половини червня.



Нацкомісія з регулювання ринків фінансових послуг затвердила доопрацьований проект закону "Про заборону фінансових пірамід в Україні".



Як би не намагався Нацбанк переконати українців у неминучій стабільності, загрозливі симптоми майбутньої кризи проявляються все частіше.