П`ятниця, 30.07.2021, 12:21
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

11:51
Найдорожче обходиться Європарламенту ірландська мова
Інші останні Новини Європейського Союзу

Європейський парламент платить 42 євро за сторінку перекладу текстів з/на ірландську мову - більше, ніж за будь-яку іншу мову.

Про це повідомляє Telegraph.co.uk з посиланням на документи, які опинилися в розпорядженні видання.

Видання відзначає, що Європейський парламент на мільйони євро може перебільшити витрати бюджету на переклад після запуску сайту "Мій дім європейської історії", що у свою чергу викликає питання щодо витрати грошей платників податків у ЄС.

Згідно з документами, чиновники Європарламенту просили перерахувати додаткових 1,5 мільйона євро, щоб запобігти перевитратам на суму 3,7 мільйона євро в річному бюджеті, який складає 8,2 мільйона євро.

Чиновники вимагають додаткового фінансування для свого відділу перекладів після запуску онлайн-проекту "Мій дім європейської історії".

Також зазначається, що ще однією причиною високих перевитрат є потреба в перекладі ірландською мовою, яка є найдорожчою мовою для перекладу в Брюсселі, відповідно до документа.

Повідомляється, що Європейський парламент платить 42 євро за сторінку перекладу - більше, ніж за будь-яку іншу мову.

Зазначимо, що ірландська мова є однією з офіційних мов Європейського Союзу.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини Європейського Союзу | Переглядів: 634 | Додав: adminA | Теги: найдорожча, ірландська мова, Європарламент | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]