Пт, 2021-09-24, 05:15
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

ОРЛО продовжує цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, демонструє зацікавленість у погіршенні гуманітарної ситуації в регіоні та прагне подальшого загострення.

Останні Надзвичайні новини України | Новини європейської України| Додано: 2017-08-08| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Вопрос выбора презента стоит остро у всех, в чьем близком окружении недавно появился малыш. Близких родственников приглашают на выписку или просто в гости в ближайшее время.


 

 

Німецький уряд відправляє в Україну спеціального посланця з питань децентралізації екс-прем'єр-міністра Саксонії Ґеорґа Мільбрадта.


 

 

Для з'ясування обставин вчинення злочину детективи НАБУ та прокурори САП проводять слідчі дії (обшуки) у Києві, Київській області, Чернігові та Харкові.Молочницу сопровождает большое количество мифов и заблуждений. Рассмотрим основные из них в этой статье.


 

 

Міністр оборони України Степан Полторак привітав військовослужбовців-зв'язківців із професійним святом.


 

 

Зазначено, що 9616 біженців прийняла Німеччина, 9319 - Італія, 4278 - Польща, 3459 - Франція, 3148 - Швеція.


 

У Державній міграційній службі стверджують, що виготовлення біометричних закордонних паспортів затримують через те, що ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" не встигає виготовити документи.


 

 

За минулу добу бойовики в зоні проведення АТО 18 разів відкривали вогонь, в тому числі зі зброї, забороненої мінськими домовленостями.