Пт, 2021-09-24, 05:45
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

 

За минулу добу поблизу Авдіївки та української позиції "шахта Бутівка" бої тривали понад 10 годин.

Останні Надзвичайні новини України | Новини європейської України| Додано: 2017-08-22| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Нужно добиться того, чтобы граждане Украины и граждане ЕС имели возможность удобно и быстро пересекать границу.


 

 

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган закликав до зміни курсу ЄС у питанні про приєднання Туреччини.


 

Теремки расположены на юго-западе Киева и являются жилым массивом в Голосеевском районе. Это молодой микрорайон города. Он живописный благодаря тому, что здесь расположено много зелёных парков.


 

В оприлюдненому прес-службою РНБО України у вівторок вранці повідомленні О.Турчинов відзначає безпрецедентність за масштабами реально задіяних СКШУ "Захід-2017" сил і засобів.


 

Каждый, кто когда-либо пробовал устроиться на работу, знает, как важно составить резюме, примеры которого можно сегодня посмотреть на многих сайтах.


 

Головний підозрюваний у скоєнні теракту в фінському місті Турку раніше отримав від влади відмову в наданні притулку в Фінляндії.


 

Рішення про виведення гібридної армії РФ з Донбасу вже прийнято. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.