Пн, 2024-06-24, 19:33
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 89 90 91 92 93 ... 96 97 »Правозахисники заявляють, що катування і смертельні випадки стають ледь не повсякденним явищем у вітчизняних виправних закладах та ізоляторах тимчасового утримання.
Останні Новини з регіонів України | Новини європейської України| Додано: 2012-04-26| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)
Український омбудсмен Ніна Карпачова підтвердила наявність тілесних ушкоджень у екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.Податкова міліція закрила кримінальну справу, у який фігурували посадові особи Державної митної служби.Прем'єр Микола Азаров вважає за можливе почати процес відновлення й реабілітації територій Чорнобильської зони, які постраждали від радіації.Пенсіонер Володимир Біжик звів своє двоповерхове житло зі звичайнісіньких пляшок. Зробив це власноруч у глухому карпатському селі.На сьогоднішній день в Україні знову прокинувся шалений попит на підробні документи, зокрема на посвідчення водіїв, дипломи про закінчення ВИШів та меддовідки.
"Двадцять років опісля здобуття Україною незалежності на площі Свободи в центрі Харкова ще й досі стоїть гігантський пам'ятник першому радянському диктатору. Влітку в Леніна з'явиться велика компанія. "Тут буде фан-зона".

Віп-мешканці "київської Рубльовки" терміново шукають досвідчених садівників, здатних врятувати їхні цінності. Готові платити будь-які гроші.


У Черкасах на Соборній площі встановили 4-метрову писанку черкаської майстрині Ольги Мартинової.
Моделі, які напівоголеними дефілювали в нічний час у дорослому розважальному закладі Миколаєва, виявилися неповнолітніми.

У Луцьку пластуни сьогодні відзначили 100-ліття першої Пластової присяги. Урочистості відбулися в Луцькому замку.


За підсумками конкурсу "Винахід року" найкращим молодим науковцем України став харків'янин Олександр Мірошник. Доцент кафедри комп'ютеризації та інтегрованих технологій Харківського університету сільського господарства ім. П. Василенка надіслав на конкурс з десяток корисних у побуті винаходів.
Синоптики вважають, що до кінця квітня погода буде контрастною. Спочатку нібито потепління, потім - знову холоди. Спекотне літо почнеться в Україні після Пасхи.

Невідомі в чорних масках підрізали автомобіль фінансового директора одного з автосалонів міста. Він їхав у банк здавати гроші за продані машини.У Дніпропетровську на деяких дорогах ще на початку квітня виділили окремі VIP-смуги для чиновників, депутатів та міліції. Тепер стало відомо, що міліція відмовилася від таких смуг, але чиновники розлучатися з такими смугами відмовляються.