Пт, 2024-04-19, 11:43

11:05
"Шахтар" і "Боруссія" переможця не визначили. ВІДЕО
Інші останні Спортивні новини IMAGE1-left$У Донецьку завершився перший поєдинок протистояння 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА між "Шахтарем" і дортмундською "Боруссією". Найсильнішого чемпіони України та Німеччини визначити не зуміли: поєдинок завершився внічию 2:2.

"Шахтар" - "Боруссія" 2:2

Голи: Срна, 31, Дуглас Коста, 68 - Левандовський, 41, Хуммельс, 87

"Шахтар": П'ятов, Срна, Чигринський, Ракицький, Рац, Хюбшман, Фернандіньйо, Алекс Тейшейра (Едуардо, 84), Мхітарян, Тайсон (Дуглас Коста, 62), Луїс Адріано

"Боруссія": Вайденфеллер, Піщек, Сантана, Хуммельс, Шмельцер, Кель, Бендер, Блащиковський (Ляйтнер, 80), Гьотце, Ройс (Шибер, 90+1), Левандовський

Перший тайм закінчився внічию. Спочатку Даріо Срна на 31-й хвилині красивим ударом зі штрафного відкрив рахунок, а через 10 хвилин Роберт Левандовський скористався помилкою оборони "Гірників" і безперешкодно розстріляв ворота Андрія П'ятова.

У середині другого тайму "Шахтаря" вперед вивів Дуглас Кошта, проте на останніх хвилинах Хуммельс зрівняв рахунок.

Зазначимо, що матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про жертви аварійної посадки в Міжнародному донецькому аеропорту імені Сергія Прокоф'єва.

table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="1" width="359">

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 1124 | Додав: adminA | Теги: переможця, боруссія, Шахтар | Рейтинг: 0.0/0