Mo, 2022-06-27, 04:25
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Guest

23:09
У певному сенсі "план Маршалла" для України вже діє - єврокомісар Ган
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

  Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган вважає, що у певному сенсі "План Маршалла" про довгострокову підтримку України вже діє.

Про це він заявив в інтерв'ю Eastbook.eu.

За словами Гана, ЄС надав Україні безпрецедентну фінансову допомогу: "Ми взяли на себе зобов'язання надати 12,8 млрд євро макрофінансової підтримки на проведення політичних і економічних реформ. Це всілякі кредити і гранти, не кажучи вже про великі обсяги фінансування, що пропонуються Україні іншими донорами та міжнародними організаціями. У певному сенсі, "План Маршалла" для України вже діє".

Ган додав, що завдяки зусиллям міжнародних партнерів, в тому числі ЄС, українська економіка в значній мірі стабілізувалася.

"Крім того, в України вже є план реформ - Угода про асоціацію з ЄС. Тепер головне завдання полягає не стільки в збільшенні фінансування, скільки в тому, щоб забезпечити оптимальне використання грантів та кредитів, що надаються міжнародним співтовариством для здійснення реформ, в тому числі, для поліпшення бізнес-клімату, судової системи і боротьби з корупцією", - заявив він.

Єврокомісар також наголосив, що було б важливо, щоб надалі українська влада почала брати на себе відповідальність за майбутній розвиток країни.

"Є всі підстави вважати, що Україна з її потенційно величезним ринком стане привабливою для інвесторів, як тільки ті будуть впевнені, що їх власність і контракти в безпеці. Зі свого боку, українська влада повинна бути в змозі захистити ринок від рейдів і злодійства", - додав він.

Раніше повідомлялося, що "План Маршалла" про довгострокову підтримку України, офіційно підтриманий Європейською народною партією, буде представлено на саміті Східного партнерства в Брюсселі.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 636 | Додав: adminA | Теги: україна, єврокомісар Ган, план Маршалла | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]