Вівторок, 04.08.2020, 20:20
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

 

Суд Європейського Союзу визнав, що однакові вимоги щодо мінімального стандарту зросту для жінок та чоловіків, які існують в поліції, є несправедливим ставленням до жінок.

Останні Новини Європейського Союзу | Новини європейської України| Додано: 18.10.2017| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

Сенат Франції (верхня палата парламенту) схвалила в другому читання новий антитерористичний закон, який замінить собою надзвичайний стан.


 

 

Велика Британія не визнає незалежність Каталонії та вважає проведений референдум про відокремлення від Іспанії незаконним.


 

 

Десять осіб у віці від 17 до 25 років були затримані у Франції за підозрою у плануванні нападів на політиків.


 

 

Центр досліджень геноциду і резистенції жителів Литви починає оприлюднення агентурних повідомлень агентів радянської спецслужби КДБ.


 

 

Президент України Петро Порошенко заявляє, що він з розумінням ставиться до учасників акцій протесту, які сьогодні відбуваються біля Верховної Ради.


 

Минулої доби вдень і після 18 години противник продовжив активні обстріли українських позицій вздовж усієї лінії розмежування на Донецькому напрямку.


 

 

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоганнес Ган вважає, що у певному сенсі, "План Маршалла" про довгострокову підтримку України вже діє.