П`ятниця, 19.10.2018, 02:26
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Архів новини
Пошук
Статистика
Головна » 2016 » Грудень » 7 » Європейські аудитори оцінили результати допомоги Україні
08:44
Європейські аудитори оцінили результати допомоги Україні
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Європейський суд аудиторів вважає, що підтримка Євросоюзу Україні мала обмежений вплив і, незважаючи на імпульс для реформ, досягнуті результати залишаються "крихкими". Про це йдеться в звіті Європейського суду аудиторів (ЄCA), опублікованому 7 грудня.

Аудитори оцінили, чи була допомога, надана Україні Єврокомісією і Європейською зовнішньополітичною службою, ефективною. Вони розглядали період з 2007-го по 2015 рік у сферах управління державними фінансами та боротьби з корупцією, а також газовий сектор.

У звіті наголошується, що співпраця між Україною і ЄС просунулася в період Майдану в 2014 році, але проблеми, з якими стикається Україна, все ще значною мірою впливають на процес реформ, а ризики, пов'язані з колишніми і новими олігархами, залишаються високими.

"Незважаючи на зусилля з реформування, Україна досі сприймається як найбільш корумпована країна в Європі... Олігархічні клани і далі справляють панівний вплив на економіку, політику і засоби масової інформації України", - йдеться в звіті.

Зазначається, що результати заходів по боротьбі з корупцією ще належить побачити.

Також у звіті йдеться, що ЄС оперативно відреагував на кризу в Україні в 2014 році і виділив 11,2 млрд євро допомоги на сім років. При цьому наголошується, що це було надзвичайне рішення, гроші були виділені без попереднього узгодження стратегії їх використання.

"Під час нашого аудиту була сильна політична відданість реформі державного управління. Але зміни в системі управління поставили під загрозу реформи, а низький рівень заробітної плати сприяв корупції. Необхідні подальші кроки для досягнення цілей", - зазначає член Європейського суду аудиторів Шаболц Фазакас.

Також у звіті містяться рекомендації: робити більший акцент на управлінні державними фінансами в процесі діалогу з Україною, поліпшити конструкції умов і виплат фіндопомоги, посилити контроль за використанням допомоги, робити більший акцент на ефективній реалізації та стабільності реформ, вжити заходів для збільшення ефективності допомоги ЄС в газовому секторі.

Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 291 | | Теги: європейські аудитори, результати допомоги Україні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ