Ср, 2024-05-22, 22:04
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

 

 

За минулу добу в результаті бойових дій на сході України жоден український військовий не загинув, двоє зазнали поранень. Це сталося в Попаснянському районі внаслідок підриву на міні.

Останні Надзвичайні новини | Новини європейської України| Додано: 2017-01-17| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)

 

 

Міністр оборони України Степан Полторак заявляє про зацікавленість української сторони в португальському досвіді організації берегової охорони, проведення рятувальних операцій і виробництві патрульних катерів.


 

Державна авіаційна служба України підписала з Європейською Комісією угоду, згідно з якою Україна зобов'язується привести у відповідність з європейською системою сертифікації продукції української авіагалузі.


 

 

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі оперує неправдивою та маніпулятивною інформацією під час своїх публічних виступів.


 

 

Причиною диму і смороду у столиці є не пожежі і не спалення сміття, а погодне явище.


 

Державна прикордонна служба України на виконання доручення президента України ініціювала збільшення розміру грошової винагороди за безпосередню участь прикордонників у антитерористичній операції.


 

 

Ворог подвоїв кількість обстрілів позицій ЗСУ на всіх напрямках, поранивши одного українського військового. Загалом за минулу добу зафіксовано 41 обстріл.