Вт, 2025-06-17, 22:03
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
«  Червень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Весь Архів новин

« 1 2 ... 229 230 231 232 233 ... 245 246 »



В Україні валовий збір зернових і зернобобових в 2012 р. прогнозується на рівні 43-44 млн т., що на 10-12 млн т. (20-30%) менше, ніж торік.
Останні Економічні новини | Новини європейської України| Додано: 2012-06-26| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)




На початку червня шведська фінансова група SEB продала свою українську дочірню структуру "СЕБ Банк".



З 1 липня почне діяти законопроект №9661 - зміни в Податковий кодекс України.



Новенькие автомобили на скорости выписывали довольно сложные виражи, обгоняя друг друга, преодолевали искусственные препятствия, демонстрируя высокую маневренность и легкость в управлении.



Національний банк України пропонує встановити штраф у розмірі 8,5 тис грн за відсутність платіжних терміналів у сфері торгового та інших видів обслуговування.



Пивоварня "Оболонь" через високий податковий тиск та з метою просування бренду може перенести частину виробництва за кордон, зокрема до Китаю, Бєларусі чи Росії.



У моего дома когда-то было аж два агентства недвижимости. На месте одного сейчас овощной магазин, на месте другого за три года уже успели "пожить" и турагентство, и магазин одежды, и тату-салон, сейчас там продают экологически чистую бытовую химию.



Після піврічного конфлікту два найбільші оператори мобільного зв'язку - "Київстар" і МТС - домовилися про умови взаємного з'єднання мереж.



Кабінет міністрів України пропонує підвищити з 1 вересня цього року ставки акцизу на коньяк майже на 70% - до 45,87 грн/літр 100%-го спирту. Відповідний проект закону зареєстрований в парламенті 21 червня.



Про те, як збагатилися на підготовці та проведенні Євро-2012 деякі компанії і чиновники, мовилося чимало, і, напевно, стільки ж буде сказано після завершення футбольного свята та підбиття підсумків.



Вітчизняним банкам доведеться знизити прибутковість валютних депозитів через те, що Нацбанк підвищив нормативи резервування валютних вкладів для комерційних банків.



Переговори з перегляду цін на газ з Україною не ведуться. Про це повідомив заступник голови правління ВАТ "Газпром" Олександр Медведєв.



Для одних Євро-2012 - це свято футболу, а для інших - суцільні збитки. Українські бізнесмени бідкаються: вони не лише не отримали очікуваного прибутку, а й у серйозному мінусі.



Уряд збільшив фінансування забезпечення розвитку Донецького аеропорту на 693 мільйони гривень. Про це йдеться у постанові Кабміну від 6 червня, якою внесено зміни до Державної цільової програми підготовки до Євро-2012.



Посол Великобританії в Україні Лі Тернер розчарований темпами економічного розвитку та інвестиційним кліматом у країні.