Чт, 2024-04-25, 22:52

12:39
Касьянов здобув "срібло" у багатоборстві ЧС

Український спортсмен Олексій Касьянов став срібним призером з семиборства на чемпіонаті світу-2016 з легкої атлетики в приміщенні.

Касьянов за сумою семи видів набрав 6182 очки і очолив європейський топ-лист сезону, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Переміг з найкращим результатом сезону в світі американець Ештон Ітон - 6470.

На другий день змагань Касьянов побив особистий рекорд зі стрибків з жердиною - 4,90 м. В інших видах українець показав наступні результати: біг 60 м - 6,86 с; стрибки в довжину - 7,49 м; штовхання ядра - 14,53 м; стрибки у висоту - 1,99 м; біг 60 м з бар'єрами - 7,91 с; біг 1000 м - 2.39,64 хв.

У свою чергу Андрій Проценко з результатом 2,29 м став сьомим на змаганнях зі стрибків у висоту. Чемпіоном світу в цьому виді програми став італієць Джанмарко Тамбері - 2,36 метра.

Нагадаємо, напередодні українки завоювали дві медалі в жіночому багатоборстві: "срібло" - у Анастасії Мохнюк і "бронза" - у Аліни Фьодорової.

Перед останнім днем ​​змагань збірна України з трьома нагородами (0-2-1) займає 11-е місце в медальній таблиці ЧС. Беззаперечним лідером таблиці є команда-господар турніру - США, на рахунку якої 15 нагород (8-4-3). У жодної іншої команди немає більше нагород і не більше 1 золотої медалі.

Одне з нововведень організаторів чемпіонату світу 2016 в приміщенні - забіги на 800 метрів серед ветеранів. Саме в такому взяв участь українець Олександр Лисенко (вікова категорія 60+) і фінішував третім (2.17,38 хв). Переміг британець Девід Рой Вілкокс (2.15,90 хв).

Чемпіонат світу з легкої атлетики 17-20 березня приймає Портленд (Орегон, США).

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 702 | Додав: adminA | Теги: багатоборство ЧС, касьянов, срібло | Рейтинг: 0.0/0