Ср, 2023-03-29, 15:11
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 17 18 19


П’ятий за рік візит патріарха Російської православної церкви Кирила в Україну минув досить спокійно.

Останні Релігійні новини | Новини європейської України| Додано: 2011-10-04| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)


"Украй недалекоглядною і безвідповідальною" вважають єпископи УГКЦ політику нинішнього керівництва держави. Про це ідеться у листі єпископів УГКЦ до Віктора Януковича.Черкаська обласна організація Української народної партії виступає за перенесення праху духовного лідера хасидів рабі Нахмана з Умані Черкаської області до Ізраїлю.
Черкаська обласна організація "ВО "Свобода" заявляє про бездіяльність влади щодо запобігання агресії хасидів і оголошує про початок безстрокової кампанії "Умань без хасидів".


Патріархи чотирьох найстарших церков світу закликали Російську православну церкву дотримуватися своєї канонічної території. Конфлікт полягає в тому, що патріарх Московський Кирило блокує багато рішень найстаріших церков світу.


Спілка археологів виступає проти будівництва на залишках Десятинної церкви в Києві. Про це сказано в повідомленні голови комісії Київської міської ради з питань культури і туризму Олександра Бригинця.


1-15 16-30 ... 241-255 256-270 271-276