Ср, 2023-03-29, 14:41
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 16 17 18 19 »


Голова Інформаційного управління УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря) закликав українців не продавати свій голос на виборах.
Останні Релігійні новини | Новини європейської України| Додано: 2012-10-19| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)
Сьогодні, 30 вересня, православні відзначають День святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.26 вересня до Харкова прибула плащаниця пресвятої Богородиці . Її виставили у Свято-Покровському монастирі, щоб віруючі змогли доторкнутися до святині.
Сьогодні православні святкують Медовий Спас, або свято Маковія, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маккавеїв.Міністерство культури ухвалило рішення про звільнення з посади генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторії Лісничої.


Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко) закликав законодавців ухвалювати закони для інтересів людей, а не для власного збагачення.У крові намісника Києво-Печерської лаври й депутата Київради від Партії регіонів владики Павла, як стверджують у його оточенні, знайшли чи то ртуть, чи то миш'як.Поки вітчизняні правоохоронці збирають матеріали кримінальної справи на Сандея Аделаджу, пастор почав збирати гроші з вірян на новий проект - "Ісусленд".З 1 травня вхід на територію заповідника Києво-Печерська Лавра подорожчав на 100%. Єдиний квиток для дорослих коштує тепер 50 грн замість 25, а для школярів, студентів та пенсіонерів - 25 грн."Чому ви перестали молитися до Святого Духа? Пам’ятайте, що Я просила вас молитися завжди і кожен час, щоб Святий Дух міг зійти на вас", - слова нашої любимої Матері Божої.60-сантиметрова фігура янгола, вкрита сусальним золотом, була розташована в стінній ніші під самою банею, на північно-східному боці, зверненому убік Успенського собору.Невідомі викрали чотири ікони кінця XVII ст з іконостасу храму в селі Волиця-Деревлянська Львівської області, які належать пензлю відомого іконописця Галичини Івана Рутковича.Предлагается не бороться с изображениями драконов, являющихся символами 2012 года, а дарить другой символ - победы добра над злом. "В новом году дарите вместо драконов изображение Георгия Победоносца".Свято Миколая в Україні особливо шанується серед дітей. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.


Свято Покрови Пресвятої Богородиці (День милосердя і співчуття) відзначають християни східного обряду цієї п'ятниці. Цьогоріч відзначається 1101-ліття свята.