Ср, 2024-04-24, 02:20

10:22
Іньєста - найкращий гравець фіналу, Торрес - найкращий бомбардир турніру,- Євро-2012
Інші останні Новини світу

Півзахисника збірної Іспанії Андреса Іньєсту названо найкращим гравцем фінального матчу Євро-2012, який відбувся в Києві 1 липня і завершився розгромною перемогою "Фурії Рохи" над збірною Італії - 4:0.

Відзначилися й інші іспанці. Фернандо Торрес став найкращим бомбардиром турніру, Давид Сільва - найкориснішим гравцем, а Чаві віддав найбільшу кількість точних передач.

За підсумками турніру аж шість футболістів забили по три голи. Однак Фернандо Торрес свої голи забив за 189 хвилин, які він провів на турнірі. Решті ж - Алану Дзагоєву, Маріо Манджукичу, Маріо Гомесу, Маріо Балотеллі і Кріштіану Роналду - на свої бомбардирські подвиги знадобилося більше часу.

Давид Сільва став найкращим за системою "гол+пас". На рахунку іспанця два голи і три гольові передачі.

531 - стільки точних пасів зробив на турнірі Чаві, в середньому 89 за матч. Це найкращий показник на Євро-2012.

Відзначимо також, що оборона збірної Іспанії стала кращою на турнірі. За 570 хвилин на Євро-2012 іспанці пропустили лише один гол.
Категорія: Новини світу | Переглядів: 975 | Додав: adminA | Теги: Євро-2012, Іньєста, Торрес | Рейтинг: 0.0/0