Вт, 2024-06-25, 04:58
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 166 167 168 169 170 ... 178 179 »


ЄС може збільшити фінансову допомогу Україні на здійснення судових реформ.Про це заявив у Страсбурзі заступник Генерального секретаря Європейської служби зовнішніх дій Мачей Поповскі.
Останні Новини про співпрацю України з ЄС | Новини європейської України| Додано: 2012-06-14| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)
У Єврокомісії підтверджують відсутність намірів відвідувати матчі Євро-2012 в Україні. Про це заявила сьогодні на брифінгу речник Єврокомісії Піа Аренкільде Хансен.Європарламент (ЄП) оголосив, що за справою Юлії Тимошенко від імені Євросоюзу спостерігатимуть авторитетні політики - Олександр Кваснєвський і Патрік Кокс, які готові вирушити до Києва.Питання застосування санкцій до окремих українських чиновників в ЄС ще не обговорювалося, заявив глава представництва ЄС в Україні Жозе-Мануель Пінту Тейшейра.Брюссель підпише з України Договір про асоціацію, коли переконається, що Київ поважає верховенство закону, проте не йдеться про якісь антиукраїнські заходи, заявив голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей.
Україна й далі втрачає позиції лідера європейської інтеграції серед країн Східного Партнерства.
Європейський Союз не має наміру брати паузу перед підписанням угоди про асоціацію з Україною, стверджує голова представництва ЄС в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра.Уряд Великобританії впевнений у тому, що англійські фани, які відвідають Україну під час Євро-2012, прекрасно проведуть час у нашій країні.Якщо Україна робитиме кроки до євроінтеграції, то вона стане частиною Європейського Союзу, заявив журналістам посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.


Вчора Європарламент прийняв компромісний текст резолюції щодо політситуації в Україні - четвертої за останній рік. Сенсації не сталося: підсумковий документ м'якший, ніж хотіли українські опозиціонери. У ньому немає заклику бойкотувати Євро-2012 і ні слова про санкції. З іншого боку, там багато критики на адресу влади.Британская газета The Sun рассказала своим читателям-болельщикам о преимуществах поездки на Евро-2012 в Украину и Польшу.Європейський парламент закликав українську владу звільнити "ув'язнених, які були засуджені з політичних мотивів". Відповідний заклик міститься в резолюції, яку ЄП ухвалила у четвер, 24 травня.
Правозахисна організація Amnesty International оприлюднила доповідь щодо України, в якій висловила стурбованість щодо судової системи і ситуації з правами людини.Дорогу на улицу Садовую в прилуцком селе Маяки знают сегодня многие волынские предприниматели, торгующие детскими вещами, а также имеющие в продаже гардины.


У Європейському парламенті (ЄП) 22 травня відбулися дебати щодо ситуації в Україні. Депутати ЄП погодили спільний проект резолюції, що виключає можливість підписання і ратифікації Угоди про асоціацію до перегляду політично мотивованих вироків і декриміналізації політичних рішень.