Нд, 2024-11-24, 09:31
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

« 1 2 ... 173 174 175 176 177 ... 181 182 »

Представники багатьох країн ЄС неодноразово заявляли про те, що стурбовані ситуацією, що склалася з демократією в Україні, і угоду не буде підписано доти, доки Україна не почне дотримуватися цінностей ЄС. Одна з головних вимог представників країн ЄС - звільнення ув'язнених лідерів української опозиції та їхня повноправна участь у прийдешніх виборах в Україні.
Останні Новини про співпрацю України з ЄС | Новини європейської України| Додано: 2012-03-06| Інші останні новини | Коментарі. Залиш і ти свій коментар - хай світ знає твою думку(0)



"Функціонування правової системи та гарантія правової безпеки є одними з найважливіших демократичних принципів, які мають підтримуватися в країні. Дуже шкода, що ми були позбавлені можливості зустрічі з Юлією Тимошенко.





Посли країн-членів ЄС в Україні висловилися на підтримку голови представництва ЄС Жозе Мануела Пінту Тейшейри у зв'язку з заявами з боку українського МЗС.



Брюссель і Київ зайшли в глухий кут у питанні асоціації, оскільки підписання та ратифікація відповідної Угоди "фактично заблоковані в результаті дій України".


Представники Європейської народної партії (партнери "Батьківщини" в ЄС) заявили, що проситимуть Асамблею призупинити повноваження української делегації в разі ігнорування резолюції щодо України, схваленої 26 січня. Зокрема, йшлося про звільнення Юлії Тимошенко і Юрія Луценка і можливості для них брати участь в осінніх виборах.




На відміну від парафування, підписання договору з ЄС може виявитися далекою перспективою: Європа не тільки не демонструє політволі до угоди, а й публічно показує негативне ставлення до української влади.




Європейський Союз буде уважно стежити за дотриманням стандартів демократії на парламентських виборах 2012 року в Україні. ЄС не підпише угоду з Україною без демократичних виборів.



Згідно з дорученням глави держави, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко має до 15 березня надати погоджений з ЄС консолідований текст Угоди про асоціацію українською та англійською мовами.




Рада Європи заявила, що вважає вирок Луценко політичною помстою з боку нинішньої влади. Голова ПАРЄ Жан-Клод Міньйон закликав владу України звільнити Луценка.



Стаття 6 Конвенції про справедливий суд і є кілька європейських стандартів як ознак справедливості суду, які порушити не можна. Якщо захист заявляє про необхідність допитати свідка, то свідка треба допитати. Не допитали свідка - порушили європейські стандарти.



Брюссель прокоментував заяву українського МЗС з критикою на адресу посла Євросоюзу в Україні Жозе Мануела Пінту Тейшейри, назвавши дії Києва "невиправданою і необгрунтованою атакою". Експерти зазначають, що в результаті протистояння в програші залишилася Україна.



На питання про те, як будуть розвиватися події, якщо ситуація з демократією в Україні не покращиться, комісар відповів: "У мене є план А - зробити все можливе, щоб уникнути невиконання Україною своїх зобов'язань. Плану Б у мене немає". Київ підтримав прогнози Штефана Фюле.



Брюссель розглядає можливість підписання угоди про асоціацію (СА) з Україною восени 2012 року.  Андрій Клюєв пообіцяв зробити все, щоб це відбулося. У Брюсселі уточнили, що здійснити цей план буде можливо лише в разі виконання Україною низки умов, серед яких усунення практики вибіркового правосуддя.



Президент Віктор Янукович не виконав обіцянки щодо покращення бізнес-клімату і боротьбі з корупцією. Про це повідомив посол Євросоюзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра під час круглого столу, присвяченого покращенню інвестиційного та ділового клімату.




Угода про асоціацію Україна-ЄС буде парафована протягом місяця, а її підписання - "десь восени, якщо ситуація в Україні зміниться". Про це заявив європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.