Чт, 2024-04-18, 22:49

16:33
Сьому ракетку турніру - Вінчі Бондаренко на "Ролан Ґаррос" розгромила

Українська тенісистка Катерина Бондаренко здобула сенсаційну перемогу на старті другого в сезоні турніру серії Великого шолома - Відкритому чемпіонаті Франції "Ролан Ґаррос", що триває у Парижі.

Киянка у понеділок за 59 хвилин упевнено обіграла "посіяну" під 7-м номером італійку Роберту Вінчі - 6:1, 6:3 і вийшла до другого кола змагань, повідомляє Тенісний портал України/.

Наступною суперницею Бондаренко буде німкеня Анніка Бек, яка взяла гору над одеситкою Мариною Заневською - 6:1, 6:2.

Окрім Заневської, до другого кола "Ролан Ґаррос" не вдалося пробитися Лесі Цуренко, яка поступилася Каролін Ґарсія з Франції - 3:6, 5:7.

У другій партії українка вела 4:0, 5:2, але втратила перевагу. Цуренко допікала травма стегна, тому їй не вдалося зіграти на 100 відсотків. До того ж, киянка вирішила відмовитися від участі в парному турнірі, щоб залікувати травму до трав'яної серії, яку планує почати в Бірмінгемі.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 720 | Додав: adminA | Теги: Ролан Ґаррос, Вінчі Бондаренко, сьома ракетка турніру | Рейтинг: 0.0/0