Середа, 14.04.2021, 01:09
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

12:09
Трудових мігрантів нардепи хочуть зобов'язати сплачувати податки до держбюджету
Інші останні Економічні новини України

Верховна Рада хоче зобов'язати трудових мігрантів сплачувати податки до державного бюджету України відповідно до податкового законодавства.

Відповідний проект закону №2330а у першому читанні за основу підтримали 243 народних депутати, передає РБК-Україна.

"Основною метою прийняття законопроекту є встановлення правових норм та організаційних засад щодо переміщення, працевлаштування та соціального захисту громадян України, які працюють за кордоном, та членів їхніх сімей. Законопроектом пропонується закріпити на законодавчому рівні права трудових мігрантів і членів їхніх сімей", - сказано в пояснювальній записці.

Відповідно до проекту закону, трудові мігранти сплачують податки та збори відповідно до податкового законодавства України.

Також, згідно із законопроектом, працевлаштування трудового мігранта у державі перебування здійснюється на підставі трудового договору, який регулює трудові відносини між трудовим мігрантом та іноземним роботодавцем, якщо інше не передбачено законодавством. Трудовому мігранту перед виїздом до держави перебування видається трудовий договір стороною, що сприяє працевлаштуванню трудового мігранта.

"Трудовий договір укладається державною мовою в Україні та однією чи більше мовами, що використовуються в державі перебування, і містить зобов'язання‚ які бере на себе іноземний роботодавець, зокрема щодо: умов праці (в тому числі щодо безпечних та нешкідливих умов праці), її оплати (у тому числі щодо розміру гарантованої заробітної плати); відрахувань із заробітної плати, тривалості робочого часу та часу відпочинку, строку дії трудового договору та умов його розірвання; надання соціальної та медичної допомоги, здійснення соціального страхування; відшкодування шкоди‚ заподіяної здоров'ю у разі нещасного випадку на виробництві або тимчасової непрацездатності; репатріації трудового мігранта", - вказано в законопроекті.

Як повідомлялося, Верховна Рада України сьогодні, 8 жовтня, розглядала низку законопроектів, ухвалення яких необхідне для лібералізації візового режиму України з Європейським союзом.

 

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Економічні новини України | Переглядів: 580 | Додав: adminA | Теги: держбюджет, податки, трудові мігранти, нардепи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]