Середа, 14.04.2021, 00:53
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
Пошук новин на сайті
Статистика

12:14
У ювілейний тур Україною вирушають "Маски-шоу"
Інші останні Культурні новини України

Театр "Маски-шоу" у жовтні – листопаді здійснить ювілейний тур Україною.

Про це директор театру "Маски-шоу" Наталія Делієва повідомила на прес-конференції, що була присвячена 30-річному ювілею трупи, прем'єрі нового шоу і початку всеукраїнського туру, організованого компанією "Квартал-концерт", передає УНІАН.

Вона зазначила, що тур охопить 28 міст України, в яких артисти покажуть нове комедійне шоу "Маски в кубі". Першими після мешканців Одеси - міста, де базується театр "Маски-шоу", нову виставу побачать жителі Кривого Рога 15 жовтня, а в Києві прем'єра відбудеться 27 жовтня (МЦКМ "Жовтневий"). Завершиться тур у Миколаєві 10 листопада.

"9-10 жовтня відбудуться спектаклі у Будинку клоунів – у стаціонарному театрі, який належить "Маскам" і який вони створили своїми руками та продовжують творити в цьому театрі останні 12 років. Починається це все з Одеси, а потім пройде по всіх інших 27 містах України", - сказала Делієва.

За її словами, за всі 30 років існування театр ще не здійснював такого грандіозного туру.

"І завдяки "Квартал-концерт" цей тур відбудеться… Я й сама організувала тури, і це було 7, 10, 12 міст України, але 28 – це вперше за 30 років. І ось у ювілей ми їдемо у такий тур", - зазначила Делієва.

Своєю чергою актор театру "Маски-шоу", народний артист України Георгій Делієв повідомив, що нова вистава була задумана саме з нагоди 30-річчя створення колективу.

"Ми вирішили підбити підсумки нашої багаторічної діяльності, тому що після кожного спектаклю, коли ми граємо, до нас підходять глядачі і просять показати те, що ми раніше робили. А ми вже деякі речі давно не виконували, деякі забули… І ми вирішили "згадати давнину": ми згадали старі номера-хіти, які дуже подобались глядачам і яких глядачі чекають, і ми їх відновили. Причому це номери, які були в нас і 30 років тому, і 25, і 10… І будуть зовсім нові. Ми придумали для вистави нові скетчі, репризи, номера і реалізували їх у єдиній концепції", - сказав Делієв.

За його словами, це буде комедія без слів про те, як фантазія стає реальністю, а реальність - фантазією. Глядачам покажуть виставу-сновидіння зі смішними сценами, які змінюватимуться і філософськими образами, й неочікуваними трюковими ноу-хау.

"Головна ідея спектаклю у тому, що ми всі прагнемо отримати свободу, але часто стаємо рабами своїх стереотипів. "Маски в кубі" розширюють межі сприйняття, кожен може побачити тут щось своє і про себе", - додав Делієв.

За словами Делієвої, у ювілейному спектаклі візьмуть участь 6 акторів театру - основний склад, які за 30 років існування становлять "кістяк" трупи: Борис Барських, Делієв, Наталія Бузько, Олександр Постовенко, Ігор Малахов та Михайло Волошин. Також буде задіяна одна нова молода актриса.

Під час прес-конференції експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін вручив представникам трупи театру сертифікат про зафіксований рекорд України "Театральна трупа, яка 30 років не змінювала свого акторського складу", що є прецедентом в історії театру. На підтвердження факту щодо одного місця роботи актори продемонстрували свої трудові книжки із відповідними записами про прийняття на роботу.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Культурні новини України | Переглядів: 564 | Додав: adminA | Теги: Маски-шоу, ювілейний тур, україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]