Чт, 2021-10-28, 17:17
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів
TOP:
Пошук новин на сайті
Статистика

15:17
Досвідом українських колег зацікавилися естонські сапери
Інші останні Новини про співпрацю України з ЄС

Представники Сил Оборони Естонської Республіки відвідали з робочим візитом Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ та обговорили з командуванням Центру попередній план заходів військового співробітництва.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков повідомив, що представників Інженерної школи і Центру знешкодження вибухонебезпечних предметів Департаменту Рятувальних робіт Сил Оборони та рятувальної служби Естонської Республіки ознайомили з основними завданнями Центру розмінування, організацією підготовки та виконання завдань з розмінування і пошуку, знешкодження (знищення) вибухонебезпечних предметів та саморобних вибухових пристроїв.

Естонські колеги відвідали планові заняття з саперами, водолазами та розрахунками мінно-розшукової служби.

Представники Сил Оборони Естонської Республіки надали високу оцінку професійній компетентності фахівцям з розмінування, інструкторам, навчальній матеріально-технічній базі Центру.

Іноземні гості цікавились досвідом участі українських саперів в антитерористичній операції на сході України. Зокрема, щодо застосування різних типів боєприпасів, вибухонебезпечних предметів та саморобних вибухових пристроїв, які використовують російські окупаційні війська.

Українські та естонські колеги попередньо домовились про візит українських саперів для взаємного обміну досвідом у 2017 році до Інженерної школи та Центру знешкодження ВНП в Естонії. Натомість Естонія скерує у Центр розмінування ЗС України своїх фахівців із спеціальним обладнанням для проведення спільних тренувань.

Відзначимо, в столиці Естонії при департаменті муніципальної поліції приступає до роботи спеціальна робоча група для складання плану на випадок війни або іншої кризової ситуації.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Новини про співпрацю України з ЄС | Переглядів: 582 | Додав: adminA | Теги: Українці, естонські сапери | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]