Чт, 2024-03-28, 17:54

10:01
Ліга чемпіонів: "Динамо" вдома програло "Бенфіці". ВІДЕО

На столичному НСК "Олімпійський" завершився матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" з Лісабона. Матч завершився з рахунком 0:2, передає УНІАН.

Португальці активно почали матч, різко піднявши темп вже на перших хвилинах і швидко заробили пенальті. Антунеш в штрафній "Динамо" зачепив Гуедеша і арбітр вказав на 11-метрову позначку.

Едуардо Сальвіо впевнено реалізував пенальті, розвівши м'яч та голкіпера по різних кутах. Надалі кияни мало в чому поступалися супернику, створили кілька непоганих моментів, але забити власний гол так і не зуміли.

Другий гол португальці забили вже на початку другого тайму. На 55-й хвилині Франко Серві після свого ж удару підхопив м'яч біля 11-метрової позначки і відправив його в дальній кут у протихід Рудьку. Кияни і в другому таймі створили низку небезпечних моментів, але як тільки суперник прискорював темп, гра відразу ж змінювалася на користь "Бенфіки".

У паралельному матчі італійський "Наполі" програв на своєму полі турецькому "Бешикташу" з рахунком 2:3.

Таким чином, кияни програли найважливіший домашній матч і з 1 очком залишилися аутсайдерами Групи В. У "Бенфіки" 4 бали, турецького "Бешикташа" - 5, італійського "Наполі" - 6.

Мессі та "Барселона" принизили "Манчестер Сіті", "Наполі" несподівано програв "Бешикташу"

В найпрестижнішому клубному турнірі Європи завершилися матчі 3-го туру групового етапу.

Група А:

Арсенал (Англія) - Лудогорець (Болгарія) - 6:0 (2:0)

Голи: Санчес (12), Волкотт (42), Окслейд-Чемберлейн (46), Озіл (56, 83, 87).

ПСЖ (Франція) - Базель (Швейцарія) - 3:0 (1:0)

Гол: Ді Марія (40), Моура (62), Кавані (90, з пенальті).

Становище команд:

1. ПСЖ - 7;

2. Арсенал - 7;

3. Лудогорець - 1;

4. Базель - 1.

Група В:

Динамо (Україна) - Бенфіка (Португалія) - 0:2 (0:1)

Гол: Сальвіо (9, з пенальті), Серві (55).

Наполі (Італія) - Бешикташ (Туреччина) - 1:2 (1:2)

Голи: Мертенс (30), Габб'ядіні (69) - Адріано (13), Абубакар (38, 86).

1. Наполі - 6;

2. Бешикташ - 5;

3. Бенфіка - 4.

4. Динамо - 1;

Група С:

Барселона (Іспанія) - Манчестер Сіті (Англія) - 4:0 (1:0)

Гол: Мессі (17, 61, 69), Неймар (89, з пенальті).

Селтік (Шотландія) - Боруссія Менхенгладбах (Німеччина) - 0:2 (0:0)

Голи: Штіндль (57), Хан (77).

1. Барселона - 9;

2. Манчестер Сіті - 4;

3. Боруссія - 3.

4. Селтік - 1;

Група D:

Баварія (Німеччина) - ПСВ (Нідерланди) - 4:1 (2:1)

Голи: Мюллер (13), Кімміх (21), Левандовський (59), Роббен (84) - Нарсінг (41).

Ростов (Росія) - Атлетіко (Іспанія) - 0:1 (0:0)

Гол: Карраско (62).

1. Атлетіко - 9;

2. Баварія - 6;

3. ПСВ - 1;

4. Ростов - 1.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 761 | Додав: adminA | Теги: ЛІГА ЧЕМПІОНІВ, Бенфіка, динамо | Рейтинг: 0.0/0