Сб, 2023-09-30, 14:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Новини минулих днів

08:53
Матіос - український Інтерпол за хабарі відмовляв в оголошенні в розшук
Інші останні Кримінальні новини

Деякі співробітники бюро Інтерполу в Україні перешкоджали відправці до головного офісу організації матеріалів для оголошення в міжнародний розшук низки осіб, за що отримували хабарі. Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі "Шустер Live" у п'ятницю ввечері.

"Проблема в тому, що пошта - скажу простою мовою - якою є відділення Інтерполу в Україні, визначала: направляти в Інтерпол, чи залишити і відправити назад слідчому. Є офіційні свідоцтва і офіційні документи, де було написано: не вважаємо за доцільне... Вони вгадували на рівні капітана, майора або окремо взятого полковника, потрібно чи ні", - сказав він.

Разом з тим військовий прокурор розповів: "У нас є свідчення, оперативні і документальні дані, що за кожен такий ляп в правоохоронній роботі були виплачені і сплачуються в деяких моментах щомісячні неправомірні вигоди, фактично хабара, за недопущення оголошення або доведення процедури оголошення в розшук до кінця".

Матіос зазначив, що на наступному тижні в прокуратурі візьмуть процесуальне рішення за результатами вивчення матеріалів щодо можливих ознак посадових злочинів в діяльності окремих співробітників українського бюро Інтерполу.

Раніше Анатолій Матіос заявив, що ГПУ і група військової прокуратури, яка розслідує кримінальні виробництва, дасть процесуальну оцінку ймовірної причетності окремих посадових осіб Нацбюро Інтерполу в Україні в співучасті або сприянні членам злочинної організації Клименка-Курченка, Арбузова і Януковича в уникненні кримінальної відповідальності.

У свою чергу українське бюро Інтерполу готове надати повне сприяння головній військовій прокуратурі в перевірці фактів можливої співучасті його працівників в уникненні кримінальної відповідальності представниками режиму Віктора Януковича. Про це заявив керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

Повідомляють Новини європейської України
Категорія: Кримінальні новини | Переглядів: 677 | Додав: adminA | Теги: хабарі, український Інтерпол, матіос, оголошення в розшук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]