Пт, 2024-04-19, 09:28

11:59
На етапах Кубка світу з плавання українець Романчук виграв четверте поспіль "золото"

Українець Михайло Романчук став переможцем вже на другій дистанції етапу Кубка світу з плавання, який проходить в японському Токіо.

Романчук виграв "золото" на дистанції 1500 метрів вільним стилем, передає DT.UA.

Уродженець Рівного показав час 14:26.39, випередивши на 4 секунди угорця Гергея Дьюрту. Трійку призерів замкнув німець Поль Зелльман, який відстав від Романчука на 20 секунд.

Для Михайла це "золото" стало вже четвертим за останні 5 днів.

Раніше українець в Токіо переміг на дистанції 400 метрів вільним стилем, а 22 жовтня в Досі взяв дві нагороди найвищої проби (400 і 1500 метрів вільним стилем).

Чергову нагороду також завоювала Дарина Зевіна, показавши третій час на дистанції 100 метрів на спині. Українка програла угорці Катинці Хоссу і австралійці Емілі Сібом.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 711 | Додав: adminA | Теги: плавання, четверте золото, Кубок світу, українець Романчук | Рейтинг: 0.0/0