Пт, 2024-04-19, 06:32

10:11
У чемпіонаті України з футболу забили найшвидший гол в історії. ВІДЕО

Форвард ФК "Олександрія" Роман Яремчук у матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги проти полтавської "Ворскли" забив найшвидший гол в історії чемпіонату України на рівні вищих дивізіонів, передає УНІАН.

Для того щоб забити гол, футболісту знадобилося менш як 8 секунд. Він відібрав м'яч у захисника "Ворскли" Олександра Дитятьєва, обіграв воротаря Дмитра Непогодова та відправив м'яч у сітку воріт.

Раніше автором найшвидшого гола чемпіонату був Олександр Косирін, який у 2005 році грав за "Чорноморець" і забив гол харківському "Металісту" на 9-й секунді.

Зазначимо, що 20-річний Роман Яремчук виступає в "Олександрії" на правах оренди з 2016 року, а права на нього належать київському "Динамо".

"Сталь" та "Дніпро" розділили очки у заключному матчі 13-го туру ЧУ

Футболісти кам'янської "Сталі" та "Дніпра" завершили внічию (1:1) у неділю, 30 жовтня, заключний матч 13-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

На 51-й хвилині рахунок у зустрічі відкрив голландський форвард кам'янчан Сільвано Комваліус, на 70-й Юрій Вакулко зрівняв результат, повідомляє "Укрінформ".

Полтавська "Ворскла", двічі забивши вже у доданий час, врятувала домашню зустріч з "Олександрією" - 2:2.

Обидва м'ячі на полтавському стадіоні імені Бутовського у ворота господарів забив Роман Яремчук (1-ша та 21-ша хвилини). У "Ворскли" відзначилися Олександр Кобахідзе (90+1, з пенальті) та Володимир Одарюк (90+3).

Луганська "Зоря" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі здолала кропивницьку "Зірку" - 2:1. Голи: Іван Петряк (14-та хвилина) та Владислав Кулач - у "Зорі"; Ігор Загальський (91, з пенальті) - у "Зірки".

Результати поєдинків, що пройшли 29 жовтня:

"Олімпік" (Донецьк) - "Волинь" (Луцьк) - 2:1

Голи: Антон Поступаленко (31-ша хвилина), Дмитро Гришко (52) - Артем Дудик (25)

"Шахтар" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:0

Факундо Феррейра (24), Дентіньйо (30)

"Динамо" (Київ) - "Карпати" (Львів) - 4:1

Артем Беседін (18), Домагой Віда (28), Микола Морозюк (80), Павло Оріховський (84) - Тарас Завійський (86).

Турнірне становище: "Шахтар" - 35 очок, "Зоря" - 29, "Динамо" - 27, "Олександрія" - 21, "Олімпік" - 20, "Чорноморець" - 18, "Ворскла" - 16, "Сталь" - 11, "Зірка" - 11, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 5, "Карпати" - 1.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 846 | Додав: adminA | Теги: чемпіонат України з футболу, найшвидший гол в історії | Рейтинг: 0.0/0