Ср, 2024-04-24, 03:36

08:42
Український дзюдоїст Зантарая переміг на турнірі в Марокко

Блискучу перемогу на елітному турнірі по дзюдо серії мастерс в Марокко завоював киянин Георгій Зантарая, що виступає в категорії до 66 кілограмів.

Про це повідомляє "канал 24".

Лідер української збірної провів 4 поєдинки і тільки в одному з них не зміг оформити достроковий успіх, вигравши за очками. Найбільш яскраву перемогу Зантарая отримав в головній дуелі турніру.

У фінальному поєдинку проти бєларуса Дмитра Шершана українець змусив суперника капітулювати вже через півтори хвилини після стартового гонгу.

Відзначимо, в 2014 році на Чемпіонаті світу по дзюдо українець Зантарая завоював бронзову медаль.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 829 | Додав: adminA | Теги: марокко, український дзюдоїст Зантарая перем, турнірі | Рейтинг: 0.0/0