Чт, 2024-04-25, 11:50

21:13
В Загребі українські дзюдоїсти взяли два "золота" і "срібло"

Українські дзюдоїсти завоювали три медалі на хорватському етапі Гран-прі, який завершився в Загребі.

Володарями золотих нагород стали Георгій Зантарая та Яків Хаммо, "срібло" виграла Вікторія Туркс, повідомляє Укрінформ.

Зантарая у фіналі вагової категорії до 66 кг здобув дострокову перемогу над Себастьяном Зайдлем з Німеччини, Хаммо (понад 100 кг) у вирішальній сутичці здолав румуна Владуца Сімонеску. Туркс (78 кг) поступилася в "золотому" поєдинку Анамарі Веленшек зі Словенії.

Нагадаємо, 8-10 травня в Баку (Азербайджан) пройде міжнародний турнір з дзюдо серії Grand Slam.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 841 | Додав: adminA | Теги: українські дзюдоїсти, Загребі, два золота і срібло | Рейтинг: 0.0/0