Чт, 2024-04-18, 20:34

10:36
Визнали найкращою спортсменкою вересня Різатдінову

Національний олімпійський комітет України назвав художню гімнастку Ганну Різатдінову кращою спортсменкою країни у вересні. Наставницю грації Ірину Блохіну визнано найкращим тренером першого місяця осені.

У прес-службі НОК зазначили, що у вересні Ганна Різатдінова відзначилась своїми здобутками на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики Aeon Сup-2016, який відбувся в Токіо. У столиці наступних літніх Олімпійських ігор українка посіла 2-ге місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Дяченко стала 3-ю у командній першості.

Нагадаємо, що на Іграх ХХХІ Олімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро українська грація проявила блискучу майстерність і виборола бронзову олімпійську медаль.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 757 | Додав: adminA | Теги: Різатдінова, найкраща спортсменка вересня | Рейтинг: 0.0/0