Пт, 2024-03-29, 12:34

12:33
"Дніпро": українці посіли друге місце у своїй групі Ліги Європи. ВІДЕО
"Дніпро" (Дніпропетровськ) у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи програв італійській "Фіорентині" з рахунком 1:2.

Так, на 13-й хвилині рахунок матчу у Флоренції відкрив півзахисник гостей Євген Коноплянка. Потім господарі поля на 42-й хвилині зрівняли рахунок зусиллями іспанського півзахисника Хоакіна. А перемогу "Фіорентині" приніс колумбійський хавбек Хуан Куадрадо вже на 77-й хвилині.

В іншому матчі групи Е румунський "Пандурій" і португальська "Пасуш Феррейра" зіграли внічию 0:0.

Таким чином, "Фіорентина" виграла групу з 16 очками.

"Дніпро" посів друге місці з 12 пунктами. В активі "Пасуш Феррейри" три набраних очки, "Пандурій" набрав два бали.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 913 | Додав: adminA | Теги: друге місце у своїй групі Ліги Євро, Дніпро. ВІДЕО | Рейтинг: 0.0/0