Пт, 2024-04-19, 14:16

16:29
Першу медаль Україна отримала на Універсіаді. Італійське "срібло" здобула лижниця Григоренко
Лижниця Катерина Григоренко на Універсіаді в Італії завоювала срібну медаль в дисципліні "скіатлон" на дистанції 10 км, принісши збірній України першу нагороду.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У перегонах, де спортсменки подолали дві ділянки по 5 км - класичним і ковзанярським ходом - українка лише на секунду відстала від переможниці змагань Тетяни Осипової з Казахстану. Третє місце - у представниці Фінляндії Мар'ян Піткаєнен.

Зазначимо, Універсіада-2013 проходить в італійському Трентіно з 11 по 21 грудня.

12 грудня є першим днем змагання, оскільки напередодні відбулася лише церемонія відкриття.

Нагадаємо, на Універсіаді-2013 (у столиці Татарстану Казані) Україна зайняла шосте місце з показниками 12 золотих, 29 срібних і 28 бронзових медалей.

Категорія: Спортивні новини | Переглядів: 890 | Додав: adminA | Теги: Універсіаді, медаль Україна, лижниця Григоренко, срібло | Рейтинг: 0.0/0